İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Abonelik İşlemleri

Abonelik için servisimize yatırılması gereken minimum tutar olan 25 TL aşağıdaki banka hesap numaramıza ya da posta çeki hesap numaramıza, isim ve soyad kullanarak yatırıldıktan sonra abone formunun adet belirterek doldurulması ve imzalanması daha sonra e-mail, faks ya da posta yolu ile servisimize iletilmesi gerekmektedir. Yatırılan 25 TL sonraki siparişler için kullanılacaktır. Yapılan ödeme hesabımıza geçtikten ve aboene formu servisimize ulaştıktan sonra başvuruda bulunan kişiye bir abone numarası verilecektir. Her yapılan pul gönderisinde abonelerimizin adreslerine fatura gönderilecektir ve hesap bakiyeleri buradan takip edilebilecektir.


Yıllık pul poşeti aboneliğini, damgasız pul abonesi olmak isteyenler için pratik bir yöntem olarak önerebiliriz. Her yıl sonunda pul poşeti ücretinin yatırılması durumunda bütün yıl boyunca çıkmış olan pullardan birer adet, aynı değerden,özel poşetinde tek seferde abone adresine gönderilecektir.


İlk gün damgaları çıkış tarihinden sonra imha edildiğinden Damgalı Pul abonelerimizin ürün çıkış tarihinde hesaplarında yeteri kadar para bulundurmaları gerekmektedir. Aksi taktirde ilk gün damgasının tekrar kullanımı söz konusu olmayacağından damgalı ürüne sahip olunması mümkün olmayacaktır.