İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Kredi Kartı Ödemeleri

Kredi kartı ödemelerinizi PTT işyerlerinden kolayca gerçekleştirebilir, kredi kartı müşterisi olduğunuz bankaya gitme zahmetine girmeden diğer faturalarınız ile birlikte kredi kartı borcunuzu da PTT'den ödeyebilirsiniz. 

 
Kredi kartı tahsilatı işlemlerinden Şirketimizce ilave bir işlem ücreti alınmamakta, tahsil edilen tutarlar aynen bankanıza gönderilmektedir.
Müşterilerin ekstrelerinde gözüken PTT İşlem ücreti vb. ifadeli ücretler, tamamen anlaşmalı bankaların bir tasarrufu olarak müşteri ekstrelerine yansıtılan ücretler olup, Şirketimiz ile bir ilgisi bulunmamaktadır.

 
Şirketimiz tarafından kredi kartı tahsilat işlemleri, bankaların müşteri bilgilerinin gizliliği prensibi nedeniyle bilgilerinizin verilmemesi nedeniyle tamamen beyanınıza göre yapılmaktadır. 16 haneli Kredi Kartı BIN numaranız, Ad- Soyad ve Tutar bilgileri, vermiş olduğunuz beyana göre sisteme girilerek tahsilat işlemi yapılmakta ve tahsilat bilgileri aynı gün akşam ilgili Banka'ya iletilmektedir. Yatırdığınız tutarın hesabınıza işlenmesi tamamen ilgili Banka'nın sorumluluğundadır.

 

Kredi Kartı Tahsilatı Yapılan Anlaşmalı Bankalar

AKBANK

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI​

ALTERNATİFBANK

BURGAN BANK

DENİZBANK

FİBABANKA

FİNANSBANK

GARANTİ BANKASI

HALK BANKASI

​INGBANK

​KUVEYT TURK

ODEABANK

ŞEKERBANK

ICBC Turkey Bank

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB)

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

VAKIFBANK

YAPI KREDİ BANKASI

Ayrıca posta çeki hesabı olan müşterilerimiz;

  • İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden,
  • Pttmatiklerden de kredi kartı ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.