İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

E-İmza

e-İmza Nedir?


5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda yer alan şekliyle elektronik imza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veri olarak tanımlanır.PTT Güvencesiyle E-İmza Edinebilir miyim?


Şirketimiz, hizmetin erişilebilirliğini artırmak adına çeşitli e-imza Hizmet Sağlayıcı firmalarla imzalanan protokol kapsamında e-İmza satışına aracılık etmektedir.


Şirketimiz aracılığı ile yalnızca “Bireysel” e-İmza başvuruları alınmakta olup “Kurumsal” e-İmza başvuruları için doğrudan ilgili e-İmza Hizmet Sağlayıcı Firmaya başvurulması gerekmektedir.e-İmza Başvuru İşlemleri


Online olarak ön başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ön başvuru kodunuz ve başvuru belgeleri ile PTT Müdürlüklerimizi ziyaret ederek bireysel e-İmza başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


e-İmza işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için size en yakın PTT Müdürlüğümüze https://pttkep.gov.tr/basvuru-merkezleri-2/ adresinden “Merkez”leri filtreleyerek ulaşabilirsiniz.


Ön Başvuru Yap

E-İmza ön başvuru işlemi yardımcı videosu için tıklayınız.


e-İmza Fiyatları


PTT güvencesi ile Merkezlerimizden yapacağınız e-İmza başvurularınızda geçerli olacak fiyatlar (tüm vergiler dâhil):


  • 1 Yıllık e-İmza 499,00 TL
  • 2 Yıllık e-İmza 699,00 TL
  • 3 Yıllık e-İmza 899,00 TL