İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU'nun Yeni Yıl Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
Template Picture


Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

2022 sona ererken yeni bir seneyi daha karşılamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her yeni yıl, umut dolu güzel yarınlara, yeni hedeflere, mutlu, huzur dolu ve müreffeh yarınlara ulaşılmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunuyor.

Canıgönülden inanıyorum ki; Cumhuriyet'imizin 100. kuruluş yıl dönümü olan 2023, Türkiye Yüzyılı'nın da işaret fişeğidir.

Türkiye Yüzyılı programımızla, şanlı Cumhuriyet'imizin yeni yüzyılına güçlü bir başlangıç yapmak için altyapımızı hazırladık. Son 20 yılda hayata geçirdiğimiz eserler sayesinde, bölgesel ve küresel önemi her geçen gün artan ülkemiz, zengin imkânları ve muazzam potansiyeliyle büyük atılımlara ardı ardına imza atıyor.

Milletimizin hayat standartlarını ve devletimizin itibarını daha da yükseltmek için 20 yıldır gösterdiğimiz gayretler olumlu neticeler veriyor. Böylece Türkiye'miz, hak ettiği gibi bölgesel bir lider olmaya doğru hızla ilerliyor.

Bu kapsamda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak Türkiye'nin her köşesinde yatırımlarımız devam ediyor. Ne mutlu bizlere ki; 2022 yılı, gece gündüz, sizlerle omuz omuza yaptığımız çalışmalar sayesinde planladığımız tüm projelerimizi ve hizmetlerimizi başarıyla hayata geçirdiğimiz bir sene oldu.

Şimdi bir kez daha bu başarılarımızın bizlere kazandırdığı gurur ve motivasyonla yeni bir başlangıç yapma zamanı. 2023 yılında aynı kararlılıkla çalışmaya devam edecek, ülkemiz ve milletimiz adına yeni eserlere, hizmetlere imzamızı atacağız.

20 senedir olduğu gibi yeni yılda da Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde akıllı, çevreci ve bütünsel kalkınmaya katkı sağlayacak politikalar çerçevesinde yatırım faaliyetlerimizi daha da artıracağız.

Milletin teveccühünü kazanmış hükûmetlerimizin ve Bakanlığımızın bugüne kadarki başarılarının en önemli nedeni gösterdiğimiz birlik ve beraberlik ruhudur. Bundan sonra da bu ruhtan güç almaya, Türkiye Yüzyılı'na giden süreçte ilk günkü heyecanımızı ve özverimizi korumaya devam edeceğiz. “Halka hizmet Hakk'a hizmettir" anlayışımızı paylaştığınızı biliyor, aynı azim ve çalışma şevkini 2023 yılında da devam ettireceğinize canı gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle siz kıymetli çalışma arkadaşlarımın şahsında tüm aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum. 2023 yılının tüm insanlık ve aziz milletimiz adına sağlıkla dolu, bolluk, bereket ve huzurun hâkim olduğu bir sene olmasını temenni ederim.

 

Adil KARAİSMAİLOĞLU

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı​