İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir URALOĞLU'nun Kurban Bayramı Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.


Değerli Çalışma Arkadaşlarım,


Uzaktakilerin sevdiklerine kavuşacağı; ocaklarımızın şenlenerek milletçe, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Mübarek Kurban Bayramı'nın başta siz kıymetli çalışma arkadaşlarım olmak üzere, aziz milletimize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.


Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım,

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olarak devraldığım yeni görevimle birlikte Bakanlığımıza bağlı tüm sektörlerde yeni bir döneme başlıyoruz.


Bu dönem, mevcut projeleri bitireceğimiz, yeni projeleri hızla hayata geçireceğimiz ve devraldığımız bayrağı daha da ileriye taşıyacağımız bir dönem olacak. Bakanlık olarak, insanımızın günlük hayatında veya ticari hayatında en sık kullandığı ulaşım ve iletişim ihtiyaçlarının sorumluluğu bizim omuzlarımızda. Sizlerle birlikte daha büyük bir heyecan ve kararlılıkla milletimizin özlemle beklediği, ülkemizi geleceğe taşıyacak dev projelere imza atacağımıza olan inancım tamdır.


Türkiye Yüzyılı'nda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde akıllı, çevreci ve bütünsel kalkınmaya katkı sağlayacak politikalar çerçevesinde yatırım faaliyetlerimizi daha da arttıracağız.


Bu düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın, bütün İslam âleminin ve sizlerin Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularımla tekrardan kutluyor; Cenab-ı Hak'tan bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yaklaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini, bayram coşkusunun ocaklarımızı, gönüllerimizi şenlendirmesini niyaz ediyorum.


Abdulkadir URALOĞLU

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı