İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Genel Müdürümüz Sayın Hakan GÜLTEN'in Yeni Yıl Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
Template Picture

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

PTT Ailesi olarak başarılarla dolu bir hizmet yılını daha geride bırakıyor, 2023 yılını yeni umutlarla karşılıyoruz. Ülkemizin ve milletimizin hizmetinde 182 yıldır büyük başarılara imza atmış bir Şirket olarak, geçmişteki başarılarımızla geleceğimizi şekillendiriyor ve her yeni seneye güvenle bakıyoruz. 

Tüm başlangıçların, yeni umutlar, yeni hayaller ve yeni hedefler demek olduğunun farkındayız. 2022 yılı boyunca yorulmak bilmeden çalışan Teşkilatımız; PTT Ailesi'nin ülkemiz için taşıdığı anlamı ve değeri bir kez daha gösterdi. Kaydettiğimiz başarıların temelinde mesleğimize gösterdiğimiz saygı ve bağlılık ile ülkemize beslediğimiz sonsuz sevgi vardır.

Bu sorumluluk bilinciyle gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm mesai arkadaşlarımızla gurur duyuyor ve tecrübesi iki asra yaklaşan Şirketimizi el birliğiyle yeni hedeflere doğru taşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı kutluyor, 2023 yılının sevdiklerinizle birlikte sizlere, büyük PTT Ailemize, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

 

Hakan GÜLTEN

PTT AŞ Genel Müdürü