İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Genel Müdürümüz Sayın Hakan GÜLTEN'in "9 Ekim Dünya Posta Günü" Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
Template Picture

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Haberleşme alanında üye ülkelerin ortak paydası konumunda bulunan Dünya Posta Birliği (Universal Postal Union- UPU) 148 yıldır iletişim sektörüne hizmet ediyor. Ülkemizin de kurucu üyelerinden biri olduğu ve 192 üye ülkesi bulunan Dünya Posta Birliği, kurulduğu günden bu yana haberleşme ve posta alanında ülkelerin arasındaki sınırları kaldırmayı hedeflemektedir.

Gelişmiş bir hizmet ağına sahip olmanın gururuyla UPU, milyonlarca insana posta hizmetinin en hızlı şekilde ulaşması noktasında teşkilatlara yol gösteriyor. Kuruluş, posta sistemlerinin işleyişiyle birlikte posta politikaları konusunda da üye ülkeler arasında koordinasyonu sağlıyor.   

Bizler de PTT Ailesi olarak Dünya Posta Birliğinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dünya Posta Birliği tarafından oluşturulan vizyon ve ilkelerden hareketle; bir dünya markası olma yolunda atılımlarını sürdüren Şirketimiz, posta alanında yakaladığı üstün başarılarını kargo, bankacılık, lojistik ve e-ticaret alanlarındaki hizmetleriyle de genişletiyor.

182 yıllık tarihimiz boyunca edindiğimiz geleneksel hizmet anlayışımızı günümüzün teknolojisi ile birleştirerek bulunduğumuz her faaliyet alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. PTT Ailesi olarak ülkemizi Dünya Posta Birliği içerisinde temsil etmenin gururunu yaşarken UPU topluluğunda yer alan diğer ülkelerin postacılık deneyimlerini izleyebiliyor, ortak sorunlara çözümler üretebiliyoruz.

Bu vesileyle; PTT Ailesi olarak 1840 yılında başlayan yolculuğumuzda posta sektörüne hizmet sunan ve gelişmesine katkı sağlayan siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve 9 Ekim Dünya Posta Günü'nü kutluyorum. ​

Hakan GÜLTEN

PTT AŞ Genel