İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Genel Müdürümüz Sayın Hakan GÜLTEN’in "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
Template Picture

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Bizler, bağımsızlığı her şeyin üstünde tutan, cesareti ile nice destanlar yazan, inancı ve çalışkanlığı ile tüm zorlukların üstesinden gelen bir milletin evlatlarıyız. Atalarımızın büyük fedakârlıklar yaparak bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizin 99. yaşını gurur ve mutluluk ile karşılıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yurdun dört bir yanında başlatılan Millî Mücadele, imkânsızlıklar ve zor şartlar altında başarıya ulaşarak, adını tarihin sayfalarına altın harflerle yazdırmıştır. PTT Ailesi olarak bizler de, Millî Mücadele döneminin başından Cumhuriyetimizin ilanına kadar geçen süreçte milletimizin yanında yer almış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Vatan topraklarının düşman işgalinden kurtuluşu için başlatılan mücadele döneminde canını ortaya koyarak vatana her koşulda hizmet anlayışından vazgeçmeyen Teşkilat çalışanlarımız ve telgraf memurlarımızın milletimizin istikbali için göstermiş olduğu çabanın bilincinde olarak biz de bugün çalışmalarımıza aynı özveri ve gayretle devam ediyoruz. Ayrıca vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetleri daha ileriye taşımak ve hedeflerimize ulaşmak adına sorumluluklarımızın da farkındayız.

Bu duygular ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!


PTT AŞ Genel Müdürü

Hakan GÜLTEN​