İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Genel Müdürümüz Sayın Hakan GÜLTEN’in “182. Kuruluş Yıl Dönümü” Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
Template Picture


Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

 

Posta Nezareti ismiyle 23 Ekim 1840 tarihinde başlayan hizmet yolculuğumuzun üzerinden geçen 182 yılın ardından bugün PTT Ailesi olarak en önemli günlerden birini yaşıyoruz.

 

Geçmişten aldığımız iki asra yaklaşan tecrübemizi, günümüz imkânları ve teknolojisi ile birleştirerek sunduğumuz her hizmet alanında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kökleri sağlam, dalları birçok alana uzanan asırlık bir çınar misali, sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm alanlarda milletimizin güvenini ve desteğini hissediyor, vatandaşlarımızın bize duyduğu sevgi bağından güç alarak bulunduğumuz her alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 182 yılın her anını gurur ve başarılarla doldurmanın, özverili ve fedakâr çalışmalarımızla milletimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu vesile ile siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

Posta, kargo, bankacılık, filateli, e-ticaret ve lojistik gibi faaliyet gösterdiğimiz birçok alanda kendimizi sürekli geliştirmeye çalışıyor ve hayatı kolaylaştıran uygulamalarımızı her geçen gün artırıyoruz. Sürdürdüğümüz çalışmalarımızın yanı sıra Dünya Posta Birliğinde ülkemizi temsil ederek ulusal ve uluslararası sorunların tespiti ve çözümünde aktif rol alıyoruz.

 

Yürüttüğümüz çalışmaların en yakın tanığı olan siz kıymetli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, 182 yıllık tecrübelerimizle Şirketimizi daha ileri taşıyacağımıza ve hiç tükenmeyen enerjimizin yeni yılımızda da bizleri birçok başarıya ulaştıracağına inanıyorum.

 

Büyük PTT Ailemizin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.

Kuruluş yıl dönümümüz kutlu olsun.

 

Hakan GÜLTEN

PTT AŞ Genel Müdürü ​