İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Genel Müdürümüz Sayın Hakan GÜLTEN’in "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” Mesajı

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.


Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım,

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan ve millî egemenliğimize kasteden hain darbe girişimi milletimizin birlik ve beraberliğinin sınandığı tarihî anlardan biriydi. Bugün, milletimizin demokrasi iradesini korumak için verdiği büyük mücadelenin yıl dönümünü yaşıyoruz.


15 Temmuz 2016 tarihinde devletimize, milletimizin özgürlüğüne ve millî iradesine kasteden hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. O gece aziz milletimizin cesareti, demokrasiye olan inancı, millî birlik ve beraberlik ruhu sayesinde karanlık bir ihanet gecesinden umut ile aydınlanan bir sabaha uyandık.


Biz de PTT Ailesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana savaş, hastalık, doğal afet demeden her koşulda olduğu gibi 15 Temmuz gecesinde de milletimizin yanında olduk. Demokrasimiz için gözümüzü bir an bile kırpmadık ve millî iradenin canlı, güçlü ve korkusuz sesi olduğumuzu gururla gösterdik.


Bu hain darbe girişimine karşı gövdelerini siper ederek şehit düşen vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet, gazilerimize ise sağlıklı bir hayat diliyorum. Başta siz değerli çalışma arkadaşlarım olmak üzere aziz milletimizin “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nü" kutluyorum.


Hakan GÜLTEN

PTT AŞ Genel Müdürü​