İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

UETS ENTEGRASYON HİZMETİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.

Şirketimiz tarafından sunulan UETS Entegrasyon Hizmeti, 16.08.2021 tarihi itibariyle, özel hukuk tüzel kişilik hesapları için ücretli hale getirilecektir.

Tüm hesap sahipleri UETS web arayüzü ve UETS mobil uygulaması üzerinden elektronik tebligatlarına ücretsiz olarak erişim sağlamaya devam edebilecektir, elektronik tebligatların görüntülenebilmesi için entegrasyon hizmeti alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

UETS Entegrasyon Hizmeti almak isteyen özel hukuk tüzel kişilik hesap sahipleri için UETS Entegrasyon Ücret Tarifesi, Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi web sayfasında (https://www.ptt.gov.tr/e-tebligat-ucretler) yayımlanmıştır.

Kamu tüzel kişilikleri için entegrasyon hizmeti ücretsiz olarak verilmeye devam edilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ

ENTEGRASYON ÜCRET TARİFESİ

  2021 YILI

 

HİZMET ADIYILLIK ÜCRET
API Key Başına UETS Entegrasyon Ücreti100,00 TL

Ücretli Entegrasyon hizmeti özel hukuk tüzel kişilik hesapları için sunulmaktadır. Gerçek kişi hesapları için entegrasyon hizmeti verilmemektedir.
UETS sisteminde elektronik tebligatlar, UETS web arayüzü ve UETS mobil uygulamasından ücretsiz olarak görüntülenebilmektedir. Tüm hesap sahipleri bu hizmeti kullanabilmekte olup, tebligatların görüntülenebilmesi için entegrasyon hizmeti alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
Kamu tüzel kişilikleri için entegrasyon hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Hesap başına yapılan entegrasyon bedeli, entegrasyon sözleşmesinin yapıldığı tarihten itibaren 1 (bir) yıl süreyle geçerli olacaktır. Yenileme ücreti ödenmeyen hesaplara entegrasyon hizmet süresi bitmeden önce bildirim yapılacak ve süre bitince yenileme yapılmaz ise süre bitiminden bir hafta sonra entegrasyon desteği kesilecektir.
Ücretlendirme API Key başına yapılmaktadır. Bir hesaba birden fazla tanımlanan her API Key için ayrıca ücret alınır.
Ücretlendirme 1 (bir) yıl süreyle geçerli olup, bu sürenin bitiminden önce entegrasyon hizmetini sonlandırmak veya iptal etmek isteyen hesap sahiplerine ücret iadesi yapılmaz.
Başvuru sahibi, entegrasyon hizmeti için belirlenen ücreti peşinen ödeyecektir. Ödeme yapıldığı PTT tarafından teyit edildikten sonra entegrasyon hizmeti alınabilecektir.
PTT ücret tarifesini güncelleme hakkını saklı tutar ve güncel UETS Entegrasyon Ücret Tarifesini resmi internet sitesinde yayınlar.