İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Kabakgiller Konulu Anma Pulu

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.
   Şirketimizce,  30 Temmuz 2021 tarihinde tedavüle sunulacak olan "Kabakgiller" konulu  3 x 3,00 TL (36 x 52 mm boyutunda) olmak üzere anma pulu, söz konusu pula ait  11,50 TL bedelli ilkgün zarfı PTT İşyerlerinde, Şirketimize ait www.filateli.gov.tr  web adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacaktır.  

         Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte PTT Pul Müzesi Hacı Bayram Mah. Atatürk Bulvarı No:13 Ulus Altındağ/ANKARA adresinde "Kabakgiller 30.07.2021 ANKARA"  ibareli ilkgün damgası kullandırılacaktır.                

         Koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında müşterilerimizin filatelik işlemlerini yapabilmeleri için;        

          30  Temmuz  2021 tarihinde satışa sunulacak olan ilkgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr  adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile  6 ay içerisinde satın alınması halinde  posta damgalı olarak gönderilebilecektir.

        Müşterilerimizce hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) ilkgün damgası ve posta damgası talepleri, 30 Temmuz 2021 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde; 

        Başkanlığımız Filateli ve Abone İşleri Şube Müdürlüğünce söz konusu ilkgün damgası ve  ANKARA Ulus PTT Merkez  Müdürlüğünün 30.07.2021 tarihli posta damgası tatbik talepleri karşılanabilecektir.