İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Hoşgörü ve Sevgi Konulu Sürekli Posta Pulları

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.

        Şirketimizce, 26 Mart 2021 tarihinde tedavüle sunulacak olan "Hoşgörü ve Sevgi" Konulu 2,00TL ve 3,00 TL (38x38 mm boyutunda) sürekli posta pulları,  söz konusu pula ait 7,50 TL bedelli ilkgün zarfı PTT İşyerlerinde, Şirketimize ait www.filateli.gov.tr web adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacaktır.

              Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte PTT Pul Müzesi Hacı Bayram Mah. Atatürk Bulvarı No:13 Ulus Altındağ/ANKARA adresinde "Hoşgörü ve Sevgi Konulu Sürekli Posta Pulları 26.03.2021 ANKARA"  ibareli ilkgün damgası kullandırılacaktır.  

             Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT İşyerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT İşyerlerine gelmeden yapabilmeleri için;
             26 Mart 2021 tarihinde satışa sunulacak olan ilkgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr  adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile  6 ay içerisinde satın alınması halinde  posta damgalı olarak gönderilebilecektir.
              Müşterilerimizce hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) ilkgün damgası ve posta damgası talepleri, 26 Mart 2021 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde; 
             Başkanlığımız Filateli ve Abone İşleri Şube Müdürlüğünce söz konusu ilkgün damgası ve  Ankara Ulus PTT Merkez Müdürlüğünün  26.03.2021 tarihli posta damgası tatbik talepleri karşılanabilecektir.