İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Anadolu Medeniyetleri Müzesinin 100. Yılı Konulu Anma Pulu

    Herhangi bir dosya eklenmemiş.

Şirketimizce, 21 Ocak 2021 tarihinde tedavüle sunulacak olan "Anadolu Medeniyetleri Müzesinin 100. Yılı" konulu 3,10 TL (45x65 mm boyutunda) bedelli anma pulu,  söz konusu pula ait 6,50 TL bedelli ilkgün zarfı PTT İşyerlerinde, Şirketimize ait www.filateli.gov.tr web adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacaktır.

Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte PTT Pul Müzesi Hacı Bayram Mah. Atatürk Bulvarı No:13 Ulus Altındağ/ANKARA adresinde " Anadolu Medeniyetleri Müzesinin 100. Yılı 21.01.2021 ANKARA" ibareli ilkgün damgası kullandırılacaktır.                     

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT İşyerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT İşyerlerine gelmeden yapabilmeleri için;

21 Ocak  2021 tarihinde satışa sunulacak olan ilkgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecektir.

Müşterilerimizce hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) ilkgün damgası ve posta damgası talepleri,  21 Ocak 2021 itibari ile 3 ay içerisinde tarafımıza iletildiği takdirde karşılanacaktır.