İnternet BankacılığıOnline İşlemler

Hizmetlerimiz

Emisyon Programı

Yıllık olarak hazırlanmaktadır. Programda yer alacak konuların seçiminde Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğinden, Başbakanlıktan, Bakanlıklardan, Genelkurmaydan, Üniversitelerden, vakıf ve derneklerden, kamu kurumlarından alınan çeşitli öneriler ile şubemizin tespit ettiği önemli olayların yıl dönümleri ve çeşitli konular, oluşturulan bir komisyonda değerlendirildikten sonra son şeklini almaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti adına bağlı bakanlık onayından sonra kesin şeklini alan pul emisyon programı yurt içi ve yurt dışındaki filatelistler ile posta iş yerlerine duyurulmaktadır.


Daha sonra, satışa çıkış tarihine göre pulların resimleri hazırlanmaktadır. Pul resimlerinde slayt, fotoğraf gibi materyaller yanında çoğunlukla ressamlar tarafından yapılan resimler ve grafikler kullanılmaktadır. Pullar yanında Şirketimizce ilk ve özel gün zarfları da hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Diğer bir hizmetimiz ise ilk ve özel gün damgalarıdır.


Ayrıca; satışa yeni çıkarılan pullara ait bilgilerde her defasında Kuruluşumuza ait İnternet sayfasında yayınlanmaktadır.