Haberler


14 Eylül 2018

Voleyboldan atletizme, basketboldan tekvandoya çeşitli branşlarda çalışmalar yürüten PTT Spor Kulübü, bugüne kadar elde ettiği başarılara yenilerini ekleme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Gerek yeni sporcular yetiştirerek gerekse uluslararası müsabakalarda şampiyonluklar elde ederek Türk sporuna önemli katkılar sağlayan Kulüp, şu sıralar tüm hızıyla 2018-2019 voleybol sezonuna hazırlanıyor. Tarihinde ilk kez Bayanlar Voleybol 1.Lig B Grubu'nda mücadele edecek olmanın heyecanını yaşayan PTT Spor Kulübü, maçların başlayacağı 7 Ekim'den itibaren güçlü oyuncu ve antrenör kadrosuyla başarıdan başarıya koşmayı amaçlıyor.

İmza töreni ve basın toplantısı gerçekleştirildi

Genel Müdür Yardımcımız ve PTT Spor Kulübü Başkanımız Sayın Osman ÇETİNKAYA, bugün PTT Pul Müzesi'nde bir basın toplantısı düzenleyerek yeni voleybol sezonundaki hedeflerine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda PTT Spor Bayan Voleybol Takımı'nın oyuncuları ve teknik heyetinin sözleşmeleri de imzalandı.

"Sultanlar Ligi'ne çıkmayı hedefliyoruz"

Genel Müdür Yardımcımız ve PTT Spor Kulübü Başkanımız Sayın Osman ÇETİNKAYA, bir şirketler topluluğu olma yolundaki PTTA.Ş.'nin sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere de büyük önem verdiğini ifade etti. Şirketimizin spor alanındaki başarılarının 2018-2019 sezonunda Bayanlar Voleybol 1. Lig B Grubu'nda da devam edeceğine inandıklarını kaydeden Sayın ÇETİNKAYA, iyi bir sezon geçirmeyi ve Sultanlar Ligi'ne çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Bugün imzalanan sözleşmelerin hayırlı olması temennisinde bulunan Sayın Osman ÇETİNKAYA, voleybolcuların PTT'nin adına yakışır bir şekilde mücadele ederek hem Şirketimizin marka değerine hem de Türk sporuna önemli katkılarda bulunacağına inandıklarını kaydetti. Basın toplantısı ve imza törenine katılarak birer konuşma yapan Genel Müdür Yardımcılarımız Sayın Yusuf CANBOLAT ve Sayın Gürbüz AKBULUT ise 1. Lig maçlarında voleybolculara başarı diledi ve sözleşmelerin hayırlı olması temennisinde bulundu.​