Haberler


14 Haziran 2018


Değerli çalışma arkadaşlarım,

Bugün mübarek Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü ile bayrama kavuşmanın sevincini bir arada yaşıyoruz.

Oruç ibadetini yerine getirdiğimiz, bereketli iftar sofralarında buluştuğumuz, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattığımız Ramazan ayı, manevi dünyamızı zenginleştirmemize, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmemize vesile oldu. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek günlerde gönüllerimiz huzur ve mutlulukla doldu.

42 bin kişilik büyük PTT ailesi olarak, Ramazan ayı boyunca ülkemizin dört bir yanında iftar sofralarında bir araya geldik. Bu müstesna gecelerde hem hasbihal ettik hem de ülkemize ve milletimize hizmet yolunda yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Bu vesileyle PTT ailemiz daha da kaynaştı, kenetlendi, moral ve motivasyonla gücüne güç kattı.

"On Bir Ayın Sultanı" Ramazan'ın ardından kavuştuğumuz bayram günleri ailemizle, yakınlarımızla, sevdiklerimizle vakit geçirebilmemiz için eşsiz bir fırsat sunuyor. Sevinçleri paylaştığımız, mutlulukları çoğalttığımız, yardımlaşma ve dayanışmayı artırdığımız bayramlar, içimizi neşeyle dolduruyor, yüzümüzü güldürüyor, hayatımızı güzelleştiriyor.

Hep birlikte huzur ve esenlik içinde nice Ramazan ayına kavuşmamızı diliyor, sizlerin ve değerli ailelerinizin bayramını kutluyorum. Kıymetli büyüklerimizin ellerinden, sevgili küçüklerimizin gözlerinden öpüyor, Ramazan Bayramı'nın ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Ayrıca, bu sene Ramazan Bayramı'nın üçüncü gününe denk gelen Babalar Günü'nü kutluyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Kenan BOZGEYİK
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı​