Haberler


7 Haziran 2018

Şirketimiz ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. TKGM çalışanlarının www.epttavm.com sitesinde satışa sunulan ürünleri uygun fiyatlarla alabilmelerini ve PTT A.Ş. hizmetlerinden kampanyalı olarak yararlanabilmelerini sağlamayı amaçlayan protokole Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK ile Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekili Sayın Mehmet Zeki ADLI imza attı.

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, ülkemizin iki güzide kurumu arasındaki işbirliğinin önemine işaret ederek, "Bu protokolün kurumlarımıza, memleketimize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Sayın BOZGEYİK, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün yaptığı hamleleri takdirle izlediklerini belirterek, "Tapu ve Kadastromuzun başarılarının daim olmasını temenni ediyorum" dedi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekili Sayın Mehmet Zeki ADLI ise günümüzde teknoloji alanındaki gelişmelere işaret ederek, son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştiren Şirketimizin teknolojiyi çok iyi kullanan bir kurum olduğunu söyledi. Ülkemizin iki güzide kurumu arasındaki işbirliği protokolünde emeği geçen herkese teşekkür eden Sayın ADLI, "Bu protokolün kurumlarımıza ve memleketimize büyük katkı sağlayacağına inanıyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.​