Haberler


12 Şubat 2018


Şirketimizin 9-10 Şubat 2018 tarihlerinde Samsun'da düzenlediği Yönetim ve Değerlendirme Toplantısı sona erdi. 2017 gerçekleşmelerinin ve 2018 hedeflerinin değerlendirildiği toplantı oldukça verimli geçti.

İlk gün açılış konuşmalarının ardından Başmüdürlerle grup toplantılarına geçildi. Genel Müdür Yardımcılarımız Sayın Adil ZEMBAT, Sayın Ali İhsan KARACA, Sayın Gürbüz AKBULUT ve Sayın Yusuf CANBOLAT başkanlığında gerçekleştirilen ve iki gün boyunca süren toplantılarda Şirketimizin faaliyetleri il bazında değerlendirildi.

Toplantılar sürerken Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK, Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya YILMAZ'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Genel Müdürümüz Sayın BOZGEYİK, PTT A.Ş. Samsun Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Samsun Başmüdürlüğü'nde de incelemelerde bulundu.

Başarıyla tamamlanan Yönetim ve Değerlendirme Toplantısı, Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK'in kapanış konuşmasıyla sona erdi. Ülkemizin geçmişinde ve geleceğinde yer alan PTT A.Ş.'nin bugün de tarihi fonksiyonunu icra ettiğini dile getiren Sayın BOZGEYİK, "Göreve geldiğim günden bu yana gece gündüz demeden çalışan, başta siz yönetici kardeşlerim olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı arz ediyorum. PTT A.Ş.'nin başarısı 40 bin kişinin alınteriyle yazılmış bir destandır" dedi. Sayın Kenan BOZGEYİK, PTT A.Ş.'nin artık çok daha büyük atılımlara imza atması gerektiğinin altını çizerek, "2018, bu Şirket'in ayaklarının yerden kesildiği yıl olacak" diye konuştu.​