Haberler


1 Ocak 2018

Değerli çalışma arkadaşlarım,

Ülkemiz ve milletimize hizmet yolunda gece gündüz çalıştığımız, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına pek çok faaliyete imza attığımız 2017 yılını geride bırakıyoruz.

PTT Anonim Şirketimizin değişim ve dönüşüm sürecini başarıyla yönettiğimiz 2017'de tüm faaliyet alanlarımızda atılımlar gerçekleştirirken önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz yeni ürün ve hizmetlerimizin altyapılarını hazırladık. 40 bin kişilik büyük PTT ailemizin her bir ferdinin inanç ve özveriyle çalışması sayesinde güçlü Türkiye'nin güçlü PTT'sini oluşturma yolunda önemli mesafeler katettik. Kurumumuzu bir dünya markası yapma hedefimize bir adım daha yaklaştık.Türkiye'nin dört bir yanındaki hizmetlerimizle ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ettik. Uluslararası alanda ise Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı olarak sektörümüzdeki güçlü ve karar alıcı konumumuzu pekiştirdik.

Tüm bu başarılar el ele, gönül gönüle veren PTT ailemizin büyük emekleriyle gerçekleşti. Siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyor, birlikte daha nice başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Faaliyetlerimizi yürütürken destek ve katkılarını hiçbir zaman esirgemeyen devlet büyüklerimize ise bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

PTT Anonim Şirketimiz 2018 yılında büyümeye, atılımlar yapmaya ve her faaliyet alanıyla ilgili bir başarı hikayesi yazmaya devam edecek. Ülkemizin 2023 hedefleri ve kurumumuzun bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda atacağımız dev adımlarla PTT'mizi güzel yarınlara taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı kutluyor, 2018'in ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Kenan BOZGEYİK
PTT A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı​