Haberler


23 Ekim 2019

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

 

Var olduğu andan bugüne kadar, her adımını en iyiyi başarmak arzusuyla atan Posta ve Telgraf Teşkilatımız 179. Yılında da ilk günkü inanç, heyecan ve kararlılığıyla yoluna devam etmektedir.

Yaklaşık iki asır boyunca iyi günde ve kötü günde milletimizin yanında yer almış, her şart altında ülkemize en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş posta teşkilatımız, içinde bulunduğumuz dönemde de 43 bini aşkın her biri özverili çalışanlarıyla çağa uygun değişim ve dönüşüm sürecini tamamlamakta ve dünya markası olmak yolunda gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Dünden edindiği tecrübeyi, günümüz koşul ve ihtiyaçlarıyla entegre eden, vizyonunun güncelliğini daima koruyan ve gerek ulusal gerekse uluslararası her alanda hizmet kalitesini taçlandırarak ilerleyen Şirketimiz; imajını pekiştirmekte, etkinliğini her geçen gün artırmakta ve daha çok çalışmak isteğiyle başarılarına her geçen gün yenisini eklemektedir. 2016 yılından bu yana Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı gibi önemli bir görevi ve evrensel sorumluluğu ülkemiz adına üstlenmiş olmakla iftihar ediyoruz.

Şüphesiz ki başarılarımız devletimiz ve milletimizin desteği ile büyük ailemizin değerli üyelerinin azim ve kararlı çalışmalarının sonucudur.

Bu vesile ile haklı bir gurur ve büyük bir mutlulukla 179. Yaşını kutlayan Şirketimize, bugüne kadar emek vermiş tüm mesai arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyor; vefat etmiş olanlara Cenab-ı Allah'tan rahmet, hayattakilere sağlıklı ömürler diliyorum.

Birlik ve beraberlik içinde daha nice başarılara imza atacağımıza yürekten inanarak; PTT'mizin 179. Yaşını kutluyorum.

Sevgi ve Saygılarımla…

 

 

Kenan BOZGEYİK

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı