Basın Açıklamaları


11 Aralık 2020

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) tarafından "İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü 50. Yıl" konulu özelgün zarfı 11 Aralık 2020 tarihinde tedavüle sunuldu.

 

"İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü 50. Yıl" konulu özelgün zarfı, 5,00 TL bedelle; www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve abone sayısı kadar PTT iş yerlerinde satışa sunuldu.

 

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 11 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

 

Müşterilerin, hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve posta damgası talepleri, 11 Aralık 2020 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde PTT AŞ'ye iletildiği takdirde karşılanacak.​

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.