İletişim Bilgileri

Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. Genel Müdürlüğü

Adres : Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA
Belgegeçer : +90 312 309 51 44 - 45

Bize Ulaşın

7/24 resim ptt  

444 1 788 numaralı PTT Çağrı Merkezi üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

mail resim ptt  

İstek, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

isitme_engelli resim ptt  

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

anket resim ptt  

İş yerlerimizi ziyaret ederek; faks, telefon ve posta yolu ile veya "Öneri ve Şikâyet Kutuları" aracılığıyla istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

sms resim ptt  

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimiz için "Engelli Dostu Numaralar" Projesi kapsamında “0312 309 59 13” numaralı SMS hattından bize ulaşabilirsiniz.

whatsapp resim ptt  

Çağrı Merkezimizi arayan müşterilerimiz, SMS ile kendilerine gönderilecek link aracılığıyla Whatsapp üzerinden taleplerini hızla gerçekleştirebilir.

canlı destek resim ptt  

“ptt.gov.tr” ve “gonderitakip.ptt.gov.tr” adresleri üzerinden Canlı Destek* kanalıyla müşteri temsilcilerimizle yazışma yaparak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketimizle paylaşacağınız şahsınıza ait her türlü bilgi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Koruması Kanunu kapsamında kayıt altında tutulacaktır. Şirketimize başvurarak kişisel verileriniz üzerinde yapılan işlemler hakkında bilgi alabilir, bilginin kullanılmasına itiraz edebilir ve zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.