Ürün Satış İşlemleri

Arama Kartı Satışı

 • Türk Telekom A.Ş.
 • İkon İlet. Telekomünikasyon A.Ş.
 • IPC Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti.(Meg Dan.)
 • A Plus Teknoloji ve İlet. Hzm. San. ve Tic. Ltd. Şti.
 • Ait uzak mesafe arama kart çeşitlerinin satışı tüm PTT işyerlerimizden yapılabilmektedir.

  Satışı yapılan arama kartı çeşitlerimiz:

  TÜRK TELEKOM
  İKON TELEKOM
  A PLUS


  IPC  GSM TL Yükleme

 • Pttcell
 • Turkcell
 • Vodafone
 • TT Mobil
 • Gsm operatörlerine ait numaralara sanal TL/CEPLİRA yüklemelerini tüm PTT iş yerlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ayrıca; Turkcell müşterilerine nakit ödemenin yanında sanal pos üzerinden banka kartı ile sanal TL yükleme işlemi de aynı şekilde tüm iş yerlerimizden yapılmaktadır.


  * Pttcell fatura tahsilatı işlemleri işlem ücreti alınmadan yapılmaktadır.
  * Diğer GSM şirketlerine ait fatura tahsilatlarında 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.

  Diğer Ürün Satışları

  PTTKitap

  Kitap TH A.Ş.

  Artık Ülkemizin her köşesinden istediğiniz kitaba PTT ile kısa sürede ulaşabileceksiniz. İşyerlerimizden siparişini verip, bedelini ödediğiniz kitap, PTT Kargo ile adresinize teslim edilecektir. Şu an Sirkeci ve Beyoğlu PTT Merkezlerimizden pilot olarak hizmet vermekte olan uygulama, kısa süre içerisinde yurt geneline yaygınlaştırılacaktır.

  İSFİLA - Pul Katalog Satışı  İsfila Türk Pulları ve Antiyeleri Katalogunun satışı PTT işyerlerimizden yapılmaktadır. İsfila Türk Pulları Kataloğunun fiyatlarında 2010 yılından itibaren indirim yapılmış olup, 2005-2006 kataloglarının fiyatı 10 TL, 2008 katalog (Sadece İstanbul'da satılmaktadır) fiyatı ise 30 TL'dir.

  Söz konusu katalog dünya çapında yapılan filateli yarışmasında altın madalya ve özel ödüle layık görülmüş, Türk filatelisinin gelişmesinde ve duyurulmasında önemli bir görev gerçekleştirmiştir.


  FİYATI; 10,00 TL  İNİNAL KART

  Kart Satış Bedeli: 5 TL

   

  PTT Merkezlerimizden İNİNAL KART satışı, Pttmatik'lerden ve PTT Merkez Müdürlüklerinden bakiye yükleme işlemleri yapılmaktadır. İNİNAL KART' ınızı satın aldıktan sonra, MasterCard logosu gördüğünüz her işletmede tüm internet sitelerinde güvenli ve indirimli alışverişlerde kullanabilirsiniz. İNİNAL KART'ı 12 yaşından büyük herkes alabilir ve bakiye yükleyebilir.


  PASSOLİG KART


  Stadyumlara ve spor alanlarına giriş için kullanılmak üzere Müşteriler'in kullanımına sunulan Passolig Kart'a, Pttmatik, Merkez Müdürlükleri ve Şubeler aracılığıyla Pttkartlı/Pttkartsız dolum işlemi yapılabilmektedir.


  PARRA KART

  PTT Merkezlerinden ve Şubelerinden Parra Kartınıza bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.