Basında Biz | Haberler
Ankara Özel Lösev İlk Öğretim Müdürlüğünden Ziyaret / 11.02.2014

Ankara Özel Lösev İlk Öğretim Müdürlüğünden PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Osman TURAL’ a Ziyaret

Ankara Özel Lösev İlk ve Orta Okulu Müdürü Sayın Nuray VURAL ile Kurucu Temsilcisi Sayın Nurgül ÇELEBİ,  bir grup öğrenci ile “Meslekleri Tanıyalım” projesi kapsamında PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Osman TURAL’ı   makamında ziyaret ettiler.

Söz konusu ziyaret,  öğrenciler tarafından Sayın TURAL’ a yöneltilen sorularla devam etti. “PTT A.Ş.’ de işe başladıktan sonra kariyer basamaklarını nasıl tırmanabiliriz?”, “Posta kutularına atılan mektupların alıcılarına ulaşma süreci nasıl işliyor?”, “Lösev’in, dünyadaki tüm lösemili çocuklara armağan ettiği Uluslararası Lösemili Çocuklar Hafta’sının bu yıl 13. Sünü kutlayacağız, acaba PTT ve LÖSEV birlikteliği ile ortak logolu şapkalar üretilebilir mi?”, “PTTBank’ lara LÖSEV logulu yardım kumbaraları bırakılır mı?” şeklinde Sayın TURAL’ a sorular yöneltildi.

 TURAL, “PTT A.Ş.’ de Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılığı kadrolarının istisna kadrolar olduğunu buna karşın diğer kariyer basamaklarının ise yükselme sınavları ile mümkün olabileceği, 13. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftasında PTT ve LÖSEV ortak logolu şapkaların üretilebileceği, LÖSEV’ in Bakanlık aracılığıyla başvurması halinde PTTBank’ larda yardım kumbaralarının kurulabileceği şeklinde cevaplar verdi.

Ziyaretin son kısmında Sayın TURAL, En uygun zamanda Özel LÖSEV İlk ve Orta Okulu’ nu ziyaret edeceğini belirtti.
PTT A.Ş. logolu hediyelerin Sayın TURAL tarafından konuklara takdiminden sonra ziyaret tamamlandı.